SYSTEMY BEZPIECZENSTWA

SYSTEMY BEZPIECZENSTWA

SYSTEMY BEZPIECZENSTWA

Zabezpieczenie systemów informatycznych to bardzo trudne i złożone zagadnienie. W obecnych czasach zagrożenie nie pochodzi tylko z Internetu, ale również (a może przede wszystkim) z wnętrza sieci – od lokalnych użytkowników sieci komputerowej. Różnorodność zagrożeń powoduje, iż w infrastrukturze informatycznej każdej firmy pojawia się wiele, różnego typu systemów.
Coraz ważniejszym zagadnieniem staje się więc unifikacja rozwiązań (grupowanie wielu funkcji w jednym urządzeniu) oraz zapewnienie łatwego zarządzania bezpieczeństwem (systemy zarządzania, systemy raportowania, systemy korelacji zdarzeń).
 
Oferujemy rozwiązania za zakresu systemów bezpieczeństwa:  

 

  • systemy antywirusowe – zabezpieczenie antywirusowe stacji roboczych, serwerów, ochrona antywirusowa na styku z Internetem

  • systemy antyspamowe – zabezpieczenie przed niechcianymi wiadomościami e-mail (dedykowane platformy sprzętowe oraz oprogramowanie integrujące się z systemami pocztowymi)

  • systemy antyspyware – zabezpieczenie przed oprogramowaniem szpiegowskim zbierającym informacje o użytkowniku bez jego zgody