SAP JPK - jednolity plik kontrolny w sap, struktury jpk | Apogit
SAP JPK

Jednolity pilk kotrolny JPK w systemie SAP

Czym jest JPK?

Jednolity plik kontrolny, zwany w skrócie JPK to plik charakteryzujący się uzgodnioną, logiczną strukturą. Służy do przekazywania na żądanie organu podatkowego przez podatnika dowodów księgowych oraz ksiąg podatkowych. Dotyczy on zarówno mikroprzedsiębiorstw, jak i małych, średnich oraz dużych firm. Wymagania obejmujące JPK wiążą się z koniecznością dostosowania niektórych procesów w przedsiębiorstwach, co niesie za sobą zmiany w kwestii firmowych systemów informatycznych.

Należy mieć na uwadze, że brak sprawnej współpracy z organami podatkowymi może skutkować nałożeniem kar finansowych na firmę oraz ogólnie pogorszeniem finansowej kondycji przedsiębiorstwa. Dlatego warto dobrze przygotować się do koniecznych wymogów w tym zakresie i wybrać rozwiązanie, które w łatwy i prosty sposób umożliwi wypełnienie wszystkich wspomnianych obowiązków. Wychodząc naprzeciw potrzebom firm, oferujemy najwyższej jakości, profesjonalne oprogramowanie SAP B1 JPK.

Rozwiązania informatyczne dla SAP B1 JPK

Proponujemy kompleksowy system do obsługi jednolitego pliku kontrolnego w systemie SAP B1. Dbając o wysoką jakość usług, zapewniamy nie tylko nowoczesne oprogramowanie wraz z jego implementacją, ale również późniejsze wsparcie, konieczne aktualizacje oraz serwisowanie. Nasze narzędzia oparte są o strukturę modułową, umożliwiającą późniejsze ewentualne rozbudowanie. Wyróżniają się niezwykłą intuicyjnością użytkowania i zapewniają obsługę pełnego procesu tworzenia JPK, a przy tym są zgodne z najbardziej aktualnymi wymogami i zaleceniami Ministerstwa Finansów. Gwarantują również najwyższe standardy w kwestii bezpieczeństwa i ochrony przetwarzanych danych wrażliwych.

Przedstawienie oferty

Staramy się jak najdokładniej opisywać proponowane przez nas rozwiązania informatyczne, jednak jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, jesteśmy do dyspozycji drogą mailową oraz telefoniczną. Zachęcamy do kontaktu. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji oraz przedstawimy konkretną ofertę odpowiadającą Państwa działalności.Skontaktuj się z nami


APOGIT SP.Z.O.O.
Cyprysowa 42, 55-093 Kiełczów

TEL. 71 723-76-82, KOM: +48 607 050 595

WSPARCIE: serwis@apogit.pl
MARKETING: marketing@apogit.pl
BIURO: biuro@apogit.pl