Firma

SERWIS, SPRZEDAŻ, POMOC TECHNICZNA

 

Podstawową działalnością firmy jest serwisowanie oprogramowania klasy ERP.
Szczycimy się niekwestionowanym doświadczeniem w świadczeniu usług serwisowych.  

DOBÓR ZASOBÓW TECHNOLOGICZNYCH SPECJALNIE DLA TWOJEJ FIRMY

Zatrudniamy certyfikowanych konsultantów, mających ogromną wiedzę i doświadczenie służących pomocą w każdym przypadku.

Współpracujemy również z firmami wdrażającymi różne oprogramowanie, wspierając je naszymi rozwiązaniami.

 Nadrzędnym celem naszej działalności jest rosnące zadowolenie klienta ze świadczonych na jego rzecz usług poprzez dostosowywanie oprogramowania pod indywidualne potrzeby.

Istotne również dla nas jest zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez zaufanie jakim obdarzają nas dotychczasowi klienci.  

Każdy klient jest traktowany indywidualnie!

Doświadczenie jakie zdobyliśmy przez ten czas z powodzeniem pozwala na realizację rozbudowanych projektów wdrożeniowych.
Należy pamiętać iż ilu klientów tyle różnych wdrożeń.

Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny, nie dopasowujemy potrzeb klienta pod system ale system pod potrzeby klienta.

Tworzymy liczne addony/aplikacje rozszerzające funkcjonalność systemów przez Nas oferowanych (patrz oferta).

Naszym celem jest uświadomienie przedsiębiorcom istoty posiadania w firmie zintegrowanego systemu klasy ERP. Najlepiej zarządzane przedsiębiorstwa kierują się zasadą przejrzystości we wszystkich aspektach swojej działalności, co pozwala im na szybkie działania cechujące się lepszym zrozumieniem sytuacji oraz wyższą skutecznością i elastycznością. Jesteśmy przekonani iż każda firma powinna pozwolić sobie na posiadanie takiego systemu. Dbanie o dobro firmy, wgląd w sytuację ekonomiczną i finansową ,przejrzystość raportowania oraz dogodne formy finansowania powinny skłonić managerów do sięgnięcia po zintegrowany system.

Aby pomóc naszym klientom w maksymalizacji korzyści z inwestycji w technologie informatyczne i osiągnięciu najwyższej wydajności biznesowej, nasi fachowcy zapewniają najwyższy poziom usług i pomocy technicznej.